VILADOMY ZLIČÍN

Lokalita

Projekt VILADOMY ZLIČÍN se nachází v lokalitě pražské městské části Zličín, spadající pod území Prahy 5, a to mezi ulicemi Hrozenkovská a Mistřínská.

Svým budoucím obyvatelům nabízí unikátní spojení výborné dopravní dostupnosti jak do centra města, tak na mezinárodní Letiště Václava Havla i ven z města. Pouhé 3 minuty chůze je vzdálena autobusová zastávka Halenkovská, odkud se lze velmi rychle a pohodlně dostat do nákupního centra Metropole Zličín.

Parky, hřiště, mlsání

Pro rodiny

Rodiče mohou vyrazit se svými ratolestmi na procházku do nedalekého parku Na Prameništi, kde se současně nachází také dětské hřiště. Na vyhlášenou zmrzlinu či osvěžující kávové speciality je to pak ze hřiště jen malý kousek. Mlsárnu na staré kovárně totiž najdou v bezprostředním sousedství rezidence.

Nový domov pro rodinu

Příroda a vybavenost

Pro pohodu

V této lokalitě jsou oblíbenými útočišti milovníků přírody také rybníky, outdoorová fitness centra, cyklostezka na Sobín, workoutové hřiště, BMX a cyklotrail park Za Dolejšákem nebo Parkour Park. Pouhý 1 km je vzdálené fotbalové hřiště. Nedaleko se nachází také Sportovní centrum Řepy.

Ani za vzděláním, k lékaři či na úřady to nebudou mít noví obyvatelé projektu VILADOMY ZLIČÍN daleko. Úřad městské části Praha-Zličín je vzdálen pouhých 650 m stejně jako pobočka České pošty a Základní a mateřská škola Zličín je 900 m chůze.

Vybírejte v nabídce
Kontaktujte nás
Kontaktujte nás
Top